Gdynia Cup

GDYNIA CUP

Gdynia ul. Nagietkowa 73

I i II miejsce

W sobotę 30 listopada udaliśmy się do Gdyni aby wziąć udział w turnieju Gdynia Cup. Dzięki wsparciu wypożyczonym do UKS Lotos Olivierowi Kowalskiemu i Krystianowi Niepsuj (dzięki chłopaki za wsparcie) mogliśmy wystawić dwie drużyny. Jak się okazało w zawodach brało udział tylko 5 zespołów a rozgrywki odbywały się systemem "każdy z każdym" mecz i rewanż. GTS A nie miał sobie równych i wygrał zdecydowanie prezentując najwyższą jakość piłkarską. Chłopcy punkty stracili tylko w meczu z kolegami z GTS-u B. Pomimo dominacji w każdym meczu cieszy mentalność wszystkich zawodników, gdyż podejście do każdego pojedynku znamionuje duży profesjonalizm, pewność siebie i szacunek dla przeciwników. GTS B natomiast również zaprezentował się z dobrej strony i ostatecznie zajął 2 miejsce przed drużyną gospodarzy GAP - em Gdynia i Sztormem Kosakowo. Gra w większości meczów mogła się podobać, jednak zdarzały się też słabsze momenty, których przeciwnicy nie zawsze potrafili wykorzystać.

GTS A

Więcek - Armatowski, Hinca, Imianowski, Kowalski, Niepsuj, Rapińczuk, Zieliński

GTS B

Sadowski - Grabowski, Karczewski, Kołpaczewski, Łaski, Łowicki, Sokołowski, Uruski, Walczak