Gdynia Cup WYNIKI

GDYNIA CUP

2 – 3 grudnia

ZSP nr 3 Gdynia Dąbrowa ul.Nagietkowa 73​

Bardzo dobra postawa naszych chłopców w turnieju GDYNIA CUP. Wśród 30 drużyn z województw: pomorskiego, kujawsko - pomorskiego i warmińsko - mazurskiego zajęliśmy 7 i 11 miejsce. Dwudniowe zawody rozgrywane były pod balonem na boisku orlik w systemie 6 + bramkarz. Cieszy dobra gra i postępy jakie nasi zawodnicy uczynili w ostatnim czasie. W sobotnich zmaganiach w grupach A i B dwa nasze zespoły zajmowały 2 miejsca, w każdym meczu pokazując dobrą i atrakcyjna grę. Zabrakło naprawdę niewiele do wygrania swoich grup, co dałoby nam mozliwość rywalizacji o najwyższe lokaty w całyym turnieju. W niedzielę nie graliśmy już z taką intensywanością, jednak trzeba przyznać że poziom prezentowany przez naszych rywali był wysoki. W meczu o 11 miejsce GTS B rozegrał najlepsze spotkanie tego dnia i odniósł zasłużone zwycięstwo a GTS A najpierw wygrał rywalizację grupową z bardzo silną drużyną GOL Brodnica a w meczu o 7 miejsce pokonał dobrze nam znany zespół AS Pomorze Sopot. Gratuacje dla wszystkich chłopców za ciężką i systematyczną pracę na treningach co przełożyło się na wysoki poziom przentowany przez nich podczas tego turnieju.

W naszej drużynie zadebiutował Kuba Imianowski (ostatnio Lechia Gdańsk), którego oficjalnie witamy w naszym zespole i życzymy wielu sukcesów !!!

GRUPA A

GTS B  - GAP I GDYNIA   2 : 1   (Walczak, Morawski)

GTS B  -  GRYF II WEJHEROWO   1 : 1   (Gitler)

GTS B  -  GEDANIA GDAŃSK   0 : 0