Mecz sparingowy

MECZ SPARINGOWY

W najbliższy czwartek (27 października) rozegramy mecz sparingowy z drużyną Jaguara Gdańsk r. 2007 (dawniej APLG). Mecz zostanie rozegrany na boisku naturalnym w Gdańsku Brzeźnie przy ul. Dworskiej 34 (dojazd tunelem pod Martwą Wisłą zajmuje ok. 25 minut). Zespół zostanie podzielony na dwie grupy. Pierwsza zagra o godz. 17.00 (do godz. 18.00), natomiast druga o godz. 18.00 (do godz. 19.00). Zbiórka dla każdej z grup 20 minut wcześniej. Z racji tego meczu weekend będzie wolny.

Rzeczy do zabrania: buty lanki, koszulki meczowe, dresy treningowe, ortaliony, wody lub (i) termosy z ciepłą herbatą, zielone czapki zimowe

17.00 - zbiórka 16.40

Armatowski, Dukaczewski, Dziedziejko, Hinca, Kowalski, Liszewski, Łowicki, Niepsuj, Rapinczuk, Sadowski, Siemko

​18.00 - zbiórka 17.40