PLJC2 FC Gowidlino

FC GOWIDLINO  -  GTS PRUSZCZ GDAŃSKI     2 : 4 (0 : 0)

26 .10 (sobota) - godz. 13.00

Gowidlino ul. Prymasa Wyszyńskiego 5

W meczu 12 kolejki udaliśmy się do beniaminka z Gowidlina i pomimo że gospodarze zamykają ligową tabelę, spodziewaliśmy się trudnej przeprawy. Stan murawy i silny wiatr nie ułatwiały gry, ale mimo wszystko staraliśmy się jak najwięcej operować piłką. Od początku meczu mamy optyczną przewagę z której nic nie wynika. Najgroźniejszą sytuację stwarzamy po rzucie rożnym, jednak nie było chętnych aby piłkę przelatującą 3 metry przed bramką skierować do siatki. Dopiero po indywidualnych akcjach naszych napastników stwarzamy dwie 100% sytuacje których również nie potrafimy zamienić na gola. Na początku drugiej połowy obraz gry nie uległ zmianie a po kuriozalnej bramce rywala (piłka po dośrodkowaniu zawodnika gospodarzy odbija się od murawy i wpada za plecy naszego bramkarza) przegrywamy 0 : 1. Na szczęście ta sytuacja obudziła naszą drużynę i ruszyliśmy do bardziej zdecydowanych ataków. Najpierw po dośrodkowaniu Pawła Kołpaczewskiego bramkę zdobywa solenizant Konrad Walczak. Na prowadzenie wyprowadza nas Paweł po szybko rozegranym rzucie wolnym na środku boiska i asyście Gracjana Hincy. Przy trzecim golu w/w zawodnicy zamienili się rolami, gdyż strzelał Gracjan a asystował Paweł. Ostatni gol to popisowa akcja Pawła, który przebiegł z piłką prawie pół boiska i uderzeniem po długim słupku zdobywa 4 bramkę. W ostatniej akcji meczu przeciwnicy strzałem z bliska zmniejszają rozmiary przegranej. Zgodnie z przewidywaniami było to trudne spotkanie a zwycięstwo rodziło się w bólach, jednak trzeba stwierdzić że zostało odniesione zasłużenie. Od momentu utraty gola nasza gra wreszcie mogła się podobać, gdyż nasz ataki nabrały tempa i były przeprowadzane większą liczbą zawodników a taką postawę chcemy oglądać zdecydowanie częściej.

Sadowski - Imianowski, Dziedziejko, Armatowski, Walczak, Grabowski, Rapińczuk, Zieliński, Magrian, Dwojakowski, Hinca

Więcek - Kołpaczewski, Łowicki, Łaski, Uruski

BRAMKI

1 : 1   Walczak (Kołpaczewski)