PLJC2 Gryf Wejherowo

GRYF WEJHEROWO  -  GTS PRUSZCZ GDAŃSKI   1 : 1 (1 : 1)

28.08 (środa) - godz. 18.00

Wejherowo - Wzgórze Wolności 1

Kolejny mecz i tym razem do kolekcji wynik remisowy zdobyty na wyjeździe w meczu z wejherowskim Gryfem. Pierwsza połowa szybka i dynamiczna z sytuacjami z obu stron. Przeciwnik uzyskłał prowadzenie strzałem z dystansu w samo okienko, natomiast my wyrównujemy kilka minut później po akcji lewą stroną i dzięki bramce z bliska Pawła Kołpaczewskiego. Druga połowa z przewagą gospodarzy, jednak dobra gra obronna całego zespołu sprawiła, że nasz rywal poza jedną sytuacją 100% (swietna interwencja Dominika Więcka) nie stwarzał większego zagrożenia w naszym polu karnym. Punkt zdobyty w Wejherowie jest na pewno cenny i motywujący do dalszej i systematycznej pracy treningowej.

Sadowski - Imianowski, Dziedziejko, Armatowski, Walczak, Grabowski, Magrian, Zieliński, Hinca, Dwojakowski, Kołpaczewski

Więcek - Karczewski, Łaski, Szal, Uruski, Łowicki

BRAMKA

1 : 1 Kołpaczewski (Magrian)