PLJC2 Pomezania Malbork

GTS PRUSZCZ GDAŃSKI  -  POMEZANIA MALBORK  1 : 1 (1 : 1)

19.10 (sobota) - godz. 13.30

Rusocin

W sobotnie popołudnie podejmujemy na stadionie w Rusocinie sąsiadującą z nami w tabeli Pomezanię Malbork. Po dobrym początku szybko uzyskujemy prowadzenie po rzucie rożnym i strzale z bliska Filipa Armatowskiego. Zdobyta bramka dodaje nam pewnosci siebie i to my częściej jesteśmy stroną prowadzącą grę, jednak przeciwnik również potrafi niebezpiecznie wyprowadzić szybki atak. Dobrze wykonywane stałe fragmenty gry sprawiają spore problemy naszym rywalom a po jedym z nich powinniśmy zdobyć drugą bramkę po niecelnym strzale z bliskiej odległości. Niewykorzystana sytuacja zemściła się bardzo szybko za sprawą celnie wykonanej "jedenastce" po faulu naszego obrońcy. Po tym golu mecz sie wyrównuje i obie drużyny zawzięcie dążą do uzyskania prowadzenia, co może się podobać publice zgromadzonej tego dnia w Rusocinie. Ostatecznie żadna ze stron nie jest w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę, aczkolwiek należy zaznaczyć że obydwa zespoły stworzyły niezłe widowisko i praktycznie przez cały czas mecz był prowadzony w szybkim tempie.

Sadowski - Łaski, Dziedziejko, Armatowski, Walczak, Grabowski, Rapińczuk, Zieliński, Magrian, Dwojakowski, Hinca

Więcek - Imianowski, Łowicki, Chmielewski, Uruski

BRAMKA