PLJC2 UKS Lotos

UKS LOTOS GDAŃSK  -  GTS PRUSZCZ GDAŃSKI    7 : 0 (4 : 0)

13.10 (niedziela) - godz. 18.00

Gdańsk ul. Kazimierza Górskiego 1

W meczu 10 kolejki ligi wojewódzkiej przyszło nam się zmierzyć z jednym z faworytów rozgrywek, drużyną złożoną z wyróżniających się zawodników poszczególnych drużyn (w tym chłopcom z naszego GTS-u), czyli zespołowi UKS Lotos Gdańsk. Bez respektu podeszliśmy do rywala, pomimo tego że w 10 minucie przegrywaliśmy już 0 : 3 (bramki traciliśmy min. po rykoszecie naszego obrońcy i niesłusznie podyktowanemu rzutowi karnemu). Ambicja i wola walki pozwoliły nam w niektórych fragmentach gry na nawiąznie rywalizacji z gospodarzami. Pomimo zdecydowanej przewagi fizycznej drużyny UKS Lotos potrafliliśmy zbudować kilka ciekawych akcji ofensywnych i zagrozić bramce przeciwnika. Najbliżej zdobycia gola byliśmy po strzale Tomka Rapińczuka z dystansu (niektórzy widzieli juz piłkę w bramce). Gratulujemy przeciwnikom wygranej, natomiast nasz zespół udowodnił że grając z pełnym zaangażowaniem można indywidualnie pokazać się z dobrej strony pomimo niekorzystnego wyniku.

Sadowski - Łaski, Dziedziejko, Armatowski, Walczak, Grabowski, Rapińczuk, Zieliński, Magrian, Dwojakowski, Hinca

Więcek - Kołpaczewski, Łowicki, Uruski, Imianowski