GTS II
LJC2 GTS II PRUSZCZ GDAŃSKI - POTOK PSZCZÓŁKI 14.10 (niedziela) - godz. 16.00 Wiślinka ul. Sportowa 2 Powołani: Łaski,...
WLJD1
GTS PRUSZCZ GDAŃSKI - CARTUSIA KARTUZY 0 : 1 14.10 (niedziela) - godz. 11.00 Pruszcz Gdański - boisko ZSO nr 1 SKŁAD...
Trening Rotmanka
TRENING ROTMANKA Decyzją Dyrekora ZS w Rotmance na boisku orlik nie można trenować w lankach Dopuszczalne obuwie to buty turfy lub...
GTS II
LJC2 WISŁA DŁUGIE POLE - GTS II PRUSZCZ GDAŃSKI 6.10 (sobota) - godz. 11.00 Długie Pole 35 Powołani: Grabowski, Kołpaczewski, Sokołowski Zbiórka: godz. 10.15 Rzeczy: legitymacje, spodenki i getry meczowe, buty lanki, ochraniacze, bluzy Lotos, odzież termiczna,...
WLJD1
GEDANIA GDAŃSK - GTS PRUSZCZ GDAŃSKI 1 : 3 (0 : 1) 7.10 (niedziela) - godz. 11.00 Gdańsk - ul. Hallera 201 SKŁAD GTS: Sadowski - Imianowski, Dziedziejko, Liszewski, Rapińczuk, Kowalski, Niepsuj, Siemko, Hinca NA ZMIANY WCHODZILI: Więcek - Łowicki, Armatowski,...
Piłkarz miesiąca
PIŁKARZEM MIESIĄCA WE WRZEŚNIU ZOSTAŁ... JAN DZIEDZIEJKO GRATULACJE !!!
GTS II ZMIANY
LJC2 GTS II PRUSZCZ GDAŃSKI - KS KAMIENICA KRÓLEWSKA 30.09 (niedziela) - godz. 16.00 Wiślinka ul. Sportowa 2 Powołani: Szostak Zbiórka: godz. 15.00 Rzeczy: legitymacje, spodenki i getry meczowe, bluzy Lotos, ochraniacze, wody, ewentualnie odzież termiczna i ortaliony
WLJD1
GTS PRUSZCZ GDAŃSKI - CHOJNICZANKA CHOJNICE 2 : 0 (1 : 0) 29.09 (sobota) - godz. 11.00 Przejazdowo SKŁAD GTS: Sadowski - Imianowski, Dziedziejko, Liszewski, Rapińczuk, Walczak, Niepsuj, Siemko, Hinca NA ZMIANY WCHODZILI: Więcek - Kowalski, Grabowski, Magrian, Uruski,...
Treningi
PLAN TRENINGOWY NA PAŹDZIERNIK ZAKŁADKA "TRENINGI"
LJC2
METEOR PINCZYN - GTS II PRUSZCZ GDAŃSKI 26.09 (środa) - godz. 18.00 Pinczyn Zbiórka: godz. 15.45 (ZSO nr 1 w Pruszczu Gdańskim) - wyjazd busem Rzeczy: legitymacje, spodenki i getry meczowe, buty lanki, ochraniacze, bluzy Lotos, odzież termiczna, ortaliony, prowiant,...
Kadra Pomorza
KADRA POMORZA 2006 Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników rocznika 2006 na konsultację szkoleniową: Sadowski Franciszek GTS Pruszcz Gdański GRATULACJE I POWODZENIA !!! Zbiórka w dniu 25.09.2018 r. (wtorek) o godz. 16.15 w...
WLJD1
GTS PRUSZCZ GDAŃSKI - JAGUAR GDAŃSK 0 : 7 (0 : 5) 26.09 (środa) - godz. 16.45 Przejazdowo SKŁAD GTS: Sadowski - Imianowski, Niepsuj, Liszewski, Rapińczuk, Walczak, Kowalski, Siemko, Hinca NA ZMIANY WCHODZILI: Więcek - Armatowski, Grabowski, Sokołowski, Zieliński,...
WLJD1
BAŁTYK GDYNIA - GTS PRUSZCZ GDAŃSKI 1 : 4 (1 : 2) 22.09 (sobota) - godz. 13.00 Gdynia ul. Olimpijska 5 (boisko sztuczne) SKŁAD GTS: Sadowski - Imianowski, Dziedziejko, Liszewski, Niepsuj, Walczak, Rapińczuk, Siemko, Hinca NA ZMIANY WCHODZILI: Armatowski, Kowalski,...
LJD1
GTS II PRUSZCZ GDAŃSKI - AP GDAŃSK 18.09 (wtorek) - godz. 18.00 Wiślinka ul. Sportowa 2 Rzeczy: legitymacje, buty lanki, spodenki i getry meczowe, ochraniacze, bluza Lotos, woda Zbiórka: godz. 17.00 Powołani: Łaski, Szostak, Uruski, Zieliński
LJD1
BAŁTYK II GDYNIA - GTS II PRUSZCZ GDAŃSKI 16.09 (niedziela) - godz. 17.00 Gdynia ul. Olimpijska 5 Zbiórka: godz. 16.00 Rzeczy: legitymacje, ochraniacze, spodenki i getry meczowe, bluzy Lotos, wody Powołani: Armatowski. Łaski, Łowicki, Uruski
Kadra Pomorza
KADRA POMORZA 2007 Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników rocznika 2007 na konsultacje selekcyjną, która odbędzie się 12.09 2018 r. (środa) w Malborku: Liszewski Jeremi GTS Pruszcz Gdański Więcek Dominik GTS Pruszcz...
Zmiany
TRENING TRENINGI W PONIEDZIAŁEK (od dnia 10 września) DO KOŃCA MIESIĄCA BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ W GODZ. 17.30 - 19.00 MECZ MECZ LIGOWY Z JAGUAREM GDAŃSK Z DNIA 15 WRZEŚNIA (SOBOTA) ZOSTAŁ PRZEŁOŻONY NA DZIEŃ 26 WRZEŚNIA (ŚRODA) NA GODZ. 16.45
LJD1
GTS II PRUSZCZ GDAŃSKI - GRYF I WEJHEROWO 9.09 (niedziela) - godz. 17.00 Wiślinka ul. Sportowa 2 (boisko naturalne) Zbiórka: godz. 16.00 Rzeczy: legitymacje, getry + spodenki, buty lanki, ochraniacze, bluzy Lotos, wody Powołani: Armatowski, Kołpaczewski, Łaski,...