PLJC2 MKS Debrzno

MKS DEBRZNO  -  GTS PRUSZCZ GDAŃSKI   4 : 3 (1 : 0)

9.11 (sobota) - godz. 12.00

Debrzno ul. Sportowa 1

Nie udał nam się wyjazd do sąsiadującego z nami w tabeli MKS-u Debrzno. Obiecujący początek i po błędzie przeciwnika mamy wyśmienitą sytuację do objęcia prowadzenia, jednak nie potrafimy z bliska skierować piłki do pustej bramki. Pierwsza groźniejsza akcja miejscowych przynosi im prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy po świetnej akcji indywidualnej Bartka Dwojakowskiego mamy rzut karny, którego również nie potrafimy zamienić na bramkę. Po zmianie stron Kuba Imianowski doprowadza do wyrównania po rzucie rożnym i wydawałoby się że druga bramka jest tylko kwestią czasu, gdyż jesteśmy drużyną dominującą i prowadzącą grę. Jednak po dwóch kontrach rywali znowu musimy gonić wynik. Końcówka spotkania to istny roller coaster. Najpierw w 89’ Paweł Kołpaczewski strzela bramkę kontaktową, następnie w 90’ ten sam zawodnik doprowadza do wyrównania. Gdy wydawałoby się że wynik został już ustalony, w ostatniej akcji meczu tracimy gola i wyjeżdżamy z Debrzna bez choćby jednego punktu. Ten mecz był najlepszym przykładem na to, że niewykorzystane sytuacje się mszczą i zamiast udokumentować bramkami naszą przewagę to sami pomagamy przeciwnikom w odniesieniu zwycięstwa.

Sadowski - Imianowski, Dziedziejko, Armatowski, Walczak, Grabowski, Rapińczuk, Zieliński, Hinca, Łowicki, Kołpaczewski

Magrian, Dwojakowski, Łaski, Uruski, Chmielewski

BRAMKI

1 : 1   Imianowski (Rapińczuk)